< wróc do oferty

MASAŻ NA BÓL BARKÓW LUBLIN

Masaż jest idealnym środkiem przeciwbólowym. Dzięki niemu zapomnisz o tabletkach przeciwbólowych, wielu lekach. Przede wszystkim zapomnisz o bólu i zaczniesz żyć na nowo.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Na co pomaga

Jednym z najczęstszych miejsc występowania bólu są barki. Ból ramion może być spowodowany wieloma rzeczami, w tym złą postawą, powtarzającymi się ruchami i urazami, siedzącym trybem życia, brakiem ruchu itp. Masaż może być pomocnym sposobem na złagodzenie bólu barków. Istnieje kilka różnych rodzajów masażu, które mogą być skuteczne w przypadku bólu ramion. Masaż szwedzki jest delikatną formą masażu, która wykorzystuje długie, płynne pociągnięcia. Ten rodzaj masażu może pomóc rozluźnić mięśnie i zmniejszyć stan zapalny. Masaż tkanek głębokich jest bardziej intensywną formą masażu, który celuje w głębsze warstwy tkanki mięśniowej. Ten rodzaj masażu może pomóc uwolnić napięcie i węzły w mięśniach. Masaż punktów spustowych to kolejny rodzaj masażu, który może być pomocny w przypadku bólu ramion. Ten rodzaj masażu ukierunkowany jest na konkretne obszary bólu mięśni. Jeśli doświadczasz bólu ramion, nie musisz już cierpieć. Masaż może być bardzo skutecznym sposobem na jego zmniejszenie lub wyeliminowanie. Porozmawiaj ze swoim masażystą o tym, jakie techniki byłyby najlepsze dla Ciebie w Twojej konkretnej sytuacji.

Dlaczego warto zdecydować się na masaż barku?

Jeśli szukasz profesjonalisty, który świadczy usługę masażu na ból barków Lublin, to jesteś w doskonałym miejscu! Dotyk Relaksu to profesjonalny gabinet masażu w Lublinie. Jestem doświadczoną masażystką, ukończyłam Wielkopolską Szkołę Masażu, a także wiele szkoleń i kursów z masażu. Doświadczenie zawodowe, zmysł dotyku oraz wyczucie ciała sprawiają, że jestem specjalistką w zakresie masażu. Nieustannie się rozwijam i szkolę, by podnosić swoje kwalifikacje i być lepszą w tym, co robię. Każdy masaż i zabieg na barki wybieram na podstawie rozmowy wstępnej lub diagnozy na miejscu. Opieram się na swojej wiedzy i doświadczeniu w pracy z klientami o bardzo różnych potrzebach. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z ofertą masaż na ból barków Lublin? Zapraszamy do kontaktu!

Przykładowe techniki

  • masaż klasyczny
  • masaż tkanki głębokiej
  • masaż segmentarny
  • masaż funkcyjny
  • masaż izometryczny
  • kompresja niedokrwienna punktów spustowych
  • drenaż limfatyczny
  • kinezjotaping.