< wróc do oferty

Masaż wyszczuplający Lublin

Masaż odchudzający to rodzaj masażu, który wspomaga utratę wagi poprzez zmniejszenie widoczności cellulitu i poprawę krążenia. Jest on często stosowany w połączeniu z innymi metodami odchudzania, takimi, jak dieta i ćwiczenia.

W Dotyk Relaksu oferuję profesjonalny masaż wyszczuplający. Ukończyłam Wielkopolską Szkołę Masażu, mam na koncie liczne szkolenia i kursy z masażu, doświadczenie zawodowe, wyczucie ciała, które sprawiają, że jestem specjalistką w zakresie masażu i od lat pomagam ludziom z różnymi dolegliwościami, a także w redukcji cellulitu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi masaż wyszczuplający. Zapraszam Cię do kontaktu.

Umów się na wizytę

Co warto wiedzieć o masażu wyszczuplającym?

Jeśli rozważasz skorzystanie z masażu wyszczuplającego, możesz liczyć również na poprawę krążenia, zmniejszenie poziomu stresu. Chociaż nie ma jednego uniwersalnego podejścia do masaży wyszczuplających, istnieje kilka ogólnych wskazówek, które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej korzyści z sesji. Warto zarezerwować sesję u wykwalifikowanego terapeuty, który ma doświadczenie w wykonywaniu masaży odchudzających. Ważne jest również, aby pić dużo wody przed i po masażu, aby pomóc wypłukać toksyny z organizmu i utrzymać nawilżenie skóry. Na koniec pamiętaj, aby słuchać swojego ciała i przerwać zabieg, jeśli poczujesz ból lub dyskomfort.

Przykładowe techniki

Istnieje kilka różnych technik, które mogą być stosowane podczas masażu odchudzającego, ale wszystkie z nich mają na celu rozbicie komórek tłuszczowych i poprawę krążenia. Niektóre z najczęstszych technik obejmują ugniatanie, wałkowanie i wyciskanie. Masaż odchudzający trwa zazwyczaj od 30 minut do godziny i można go wykonać zarówno w spa, jak i w profesjonalnych gabinetach masażu.