< wróc do oferty

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy wykorzystuje podobne techniki, które stosowane są w masażu klasycznym, jednakże jest on intensywniejszy. W masażu sportowym masażysta pracuje na konkretnych mięśniach lub grupie mięśniowej, stosując dużą siłę nacisku. Pozwala to dokonać większej stymulacji tkanki głębokiej, dzięki czemu staje się bardziej mobilna, elastyczna i mniej podatna na uszkodzenia.

Umów się na wizytę

Na co pomaga masaż dla sportowców

Masaż sportowy przyśpiesza regenerację mięśni, wiązadeł i ścięgien, minimalizuje napięcie w mięśniach, a także zmniejsza ryzyko powstania kontuzji i innych problemów podczas uprawiania sportu. Kto szczególnie powinien skorzystać z masażu sportowego i regeneracji proteinowej? Przede wszystkim osoby, które zawodowo lub amatorsko uprawiają sport, ćwiczą na siłowni lub realizują inne aktywności. Szukasz profesjonalnego masażysty, który świadczy usługę regeneracji proteinowej i masażu sportowego w Lublinie?

Przykładowe techniki

W masażu sportowym stosowane jest charakterystyczne energiczne i mocne rozcieranie, oklepywanie, wyciskanie, ugniatanie. Ten masaż zaliczany jest do odnowy biologicznej, opierającej się na wykorzystywaniu naturalnych środków w celu ułatwienia, przyspieszenia i wzmożenia fizjologicznych procesów wypoczynkowych, czego efektem jest poprawienie zdrowia i wydolności człowieka.

Skuteczna regeneracja potreningowa Lublin – zapraszamy!

Sprawdź ofertę firmy Dotyk Relaksu! Dlaczego warto mi zaufać? Ukończyłam Wielkopolską Szkołę Masażu, a także liczne kursy, szkolenia z różnych technik masażu. Nieustannie rozwijam się i dokształcam się w celu podniesienia swoich kwalifikacji i kompetencji. Masaże i zabiegi są przez nas wybierane na podstawie rozmowy wstępnej lub diagnozy na miejscu. W swojej pracy bazuję na wiedzy i dużym doświadczeniu, które zdobyłam pracując z klientami. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty regeneracja proteinowa, masaż sportowy Lublin? Zapraszam do kontaktu!