< wróc do oferty

Masaż klasyczny Lublin

Masaż klasyczny to zabieg, który wykorzystuje ucisk i głaskanie ciała w celu złagodzenia bólu i napięcia. Jest często stosowany, aby pomóc ludziom zrelaksować się i zmniejszyć stres. Masaż klasyczny jest stosowany od wieków w leczeniu różnych schorzeń. Istnieją różne rodzaje masażu klasycznego, ale wszystkie wykorzystują podobne techniki. Techniki masażu klasycznego obejmują effleurage (głaskanie), petrissage (ugniatanie), tapotement (uderzanie) i frictions (pocieranie). Techniki te są zazwyczaj wykonywane za pomocą rąk, ale mogą być również wykonywane za pomocą łokci, przedramion lub stóp.

Szukasz sprawdzonego masażysty oferującego masaż klasyczny w Lublinie? Jestem doświadczonym masażystą, który oferuje profesjonalny masaż klasyczny na terenie Lublina. Mogę się pochwalić ukończeniem Wielkopolskiej Szkoły Masażu, licznych szkole i kursów z masażu. Oprócz tego mam doświadczenie zawodowe, wyczucie ciała, dzięki czemu jestem specjalistką w zakresie masażu i od lat pomagam ludziom z różnymi dolegliwościami. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat usługi masaż klasyczny? Zapraszam Cię do kontaktu.

Umów się na wizytę

Co warto wiedzieć o masażu klasycznym?

Masaż klasyczny jest powszechnie uważany za bezpieczną, skuteczną metodę leczenia wielu powszechnych schorzeń. Terapeuta używa swoich dłoni, łokci lub przedramion, aby wywrzeć nacisk na mięśnie danej osoby. Może również użyć olejku lub balsamu, aby zmniejszyć tarcie na skórze. Masaż klasyczny jest zazwyczaj wykonywany na stole do masażu, ale może być również wykonywany na krześle, na podłodze lub gdy osoba leży. Masaż klasyczny ma wiele zalet w stosunku do innych rodzajów masażu. Po pierwsze, jest bardzo skutecznym sposobem na rozładowanie stresu i napięcia. Po drugie, może pomóc poprawić krążenie i zmniejszyć ból. Po trzecie, może również promować relaks i poprawić jakość snu. Wreszcie, masaż klasyczny jest bezpieczną i delikatną formą terapii, która może być stosowana u osób w każdym wieku.

Przykładowe techniki

  • effleurage (głaskanie)
  • petrissage (ugniatanie)
  • tapotement (uderzanie)
  • frictions (pocieranie)