MASAŻ PRZECIWBÓLOWY LUBLIN

Ból pleców

Ból pleców stał się w ostatnim czasie powszechną dolegliwością wielu ludzi, co wiąże się z nieodpowiednią higieną pracy, siedzącym stylem życia, stresem, urazami, nieodpowiednią pozycją podczas snu, korzystaniem z niewłaściwego materaca lub poduszki i z wieloma innymi aspektami życia codziennego.

Umów wizytę

CZYM JEST BÓL PLECÓW?

Do bólu dochodzi na skutek nadmiernego spięcia mięśni lub choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Przykrym dolegliwościom często towarzyszy również utrata masy ciała, wysoka gorączka, ból w nogach, migrena, drętwienie rąk i wiele innych. Czasami ból pleców nie jest groźny. Może zdarzyć się na skutek przeciążenia np. podczas dźwigania ciężkich przedmiotów lub wykonywania ćwiczeń. Jednakże jeśli przypadłość ta utrzymuje się dłuży czas (ponad tydzień, miesiąc), pojawiają się dreszcze lub wysoka temperatura, jest bardzo nasilona i pojawia się nagle, niezbędna jest wizyta u lekarza oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia. W zależności od konkretnego przypadku może zostać przeprowadzone badanie np. RTG kręgosłupa, inne badania obrazowe lub wdrożona farmakologia lub fizykoterapia. Bardzo często wystarcza sam masaż przeciwbólowy, który rozluźnia poszczególne mięśnie, pozwala się zrelaksować i zredukować stres.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MASAŻ PRZECIWBÓLOWY?

Poszukujesz profesjonalnego masażysty, który przeprowadzi skuteczny masaż przeciwbólowy? Zapraszamy do Dotyku Relaksu! Jestem wykwalifikowanym masażystą (ukończyłam Wielkopolską Szkołę Masażu, liczne kursy i szkolenia). Nieustannie się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje, aby wykonywana przeze mnie praca była na najwyższym poziomie. Każdy masaż dostosowuje do konkretnej jednostki chorobowej lub dolegliwości, na podstawie rozmowy wstępnej lub diagnozy. Zawsze bazuje na własnej wiedzy i doświadczeniach w pracy z klientami o różnych potrzebach. Zapraszam do dokładnego zapoznania się z moją ofertą ból pleców Lublin, masaż przeciwbólowy. Masz pytania z nią związane? Zapraszam do kontaktu, a chętnie na wszystkie odpowiem.