oferta dla firm

Przerwa na kawę? ... a może przerwa na masaż?

Specjalna oferta dla firm - masażysta na dojazd. Zaledwie 20 min wystarczy by efektywnie usunąć zmęczenie, zamiast próbować oszukać organizm kawą. A wypoczęty pracownik to produktywny pracownik. Chętnie zdradzę więcej szczegółów ... Dla Ciebie i Twoich pracowników.

zamów masaż do biuraZadzwoń teraz
dlaczego to działa

Prosty sposób na efektywnego pracownika - masaż z dostawą do biura

Przerwa na kawę ... a może przerwa na masaż? Tyle, ile trwa przerwa na kawę... Tyle potrzebuje ciało by się odprężyć i zrelaksować. Ale kawę powinno się pić dla walorów smakowych, bo wcale nie dodaje energii, jedynie blokuje wysyłanie do mózgu informacji o zmęczeniu. Za to masaż usuwa zmęczenie.

Intensywne oddziaływanie dotykiem na ciało poprawia krążenie krwi. Dzięki temu, tlen i substancje odżywcze docierają sprawniej do wszystkich tkanek w organizmie, rozluźniając nawet mięśnie i stawy. Zmiana napięcia w mięśniach, z bojowego na neutralne, sprawia, że lepiej czujemy się w swoim ciele, a dzięki temu wyglądamy lepiej. Poprawia się też koncentracja, bo mózg, który pobiera nawet 50% tlenu z krwi, działa sprawniej i lepiej komunikuje się z resztą ciała. Czysta biologia ... :)

czym jest masaż office

Oferta dla firm - Masaż Office

Co obejmuje usługa "Masaż Office":

  • wywiad na temat potrzeb
  • 20 minut masażu
  • poprawa samopoczucia osoby masowanej i każdej osoby, która będzie miała z nią potem do czynienia
  • nie musisz nigdzie dojeżdżać
  • to ja dojadę na miejsce i na miejscu zrobię masaż
  • aż do 15 pracowników dziennie
  • bezpłatny masaż dla prezesów oraz osób zarządzających jako wyraz docenienia trudów związanych ze sterowaniem firmą i w nagrodę, że dbają o swoich pracowników
oferta cenowa
80 zł za osobę

Istnieje możliwość skorzystania z usługi abonamentowej lub bonów prezentowych.

Masaż Office to świetny prezent, wyróżnienie lub niespodzianka.

zamów już teraz

Korzyści dla firmy wynikające z masażu

Setki razy obserwowałam zaskoczenie Klientów, którzy myśleli, że już nigdy nie poczują się lepiej, a po masażu znów nabierają chęci do życia ... i pracy :)

zamów już terazzadzwoń teraz
Poprawa wydajności
Zadbaj o swoje zdrowie, lepszą koncentracje, pozbądź się napięć i bólu - zacznij mieć lepsze efekty w pracy lub bardziej efektywnych pracowników.
Mniej zwolnień lekarskich
Lepsza kondycja ciała i mentalna, to mniejsza ilość zwolnień lekarskich oraz rotacji pracowników.
Poprawa wizerunku firmy
Niestandardowe benefity pracownicze wzmocnią pozytywny wizerunek na rynku pracodawców.
Atmosfera w pracy
Lepsze samopoczucie wpływa na bardziej pozytywne podejście pracowników do obecności w pracy.
Sprawozdania efektywności benefitów
Comiesięczne sprawozdania dają pełną kontrolę nad wykorzystaniem benefitów pracowniczych.

Opinie

Co mówią moi klienci

"

Masaże u Agnieszki bardzo mi pomogły. Miałam bóle kręgosłupa i chodziłam na różne zabiegi, ale nic nie pomagało i gdy miałem się już z tym pogodzić to trafiłam pod te niesamowite ręce. Ulga, którą poczułam jest nie do opisania. Sprawdźcie sami bo warto!

Małgorzata Wojciechowska
"

Na masaż poszłam z powodu bólu szyi. Sporo siedzę prze komputerem i mój kręgosłup cierpi z tego powodu. Już jeden masaż sprawił mi ogromną ulgę. Do tego genialnie mnie zrelaksował. Polecam! Ręce Agi działają CUDA.

Kasia Popławska
"

Sport to nasza ulubiona aktywność. Ale też obciążenie dla kręgosłupa. Znamy Agę z siłowni i gdy powiedziała nam, że otwiera salon masażu bez wahania umówiliśmy się na masaże. Ten masaż to faktycznie relaks a do tego ulga dla kręgosłupa.

Łukasz i Monika Jaszczuk
"

Od kilku lat staram się dbać o siebie i swoje zdrowie. Masaż jest doskonałym uzupełnieniem tego. A masaż u Agnieszki to niesamowita przyjemność i relaks dla ciała i ducha. Polecam zażywać regularnie 😊.

Madga Fabrowska - Zubrzycka
"

Rewelacja!!! Regularnie wpadam do Agi na masaż. Atmosfera to po prostu bajka. Moja znajoma mawia "nie polecaj swojej masażystki, bo będzie miała dużo klientów i nie znajdzie czasu", a ja z pełną świadomością polecam.

Edyta Mościbrodzka-Wójcik
"

Masaż wykonany mega profesjonalnie. Podobało mi się, że Agą wypytała mnie o wszystko i dostosowała ucisk do moich preferencji. Polecam i sam będę wracać regularnie.

Michał Kowalczyk

Zamów Masaż Office

Wypełnij formularz zgłoszenia, jeśli jesteś zainteresowany ofertą Masażu Office. Odezwę się do Ciebie możliwie jak najszybciej, żeby ustalić szczegóły. Wysłanie formularza nie jest wiążące i nie zobowiązuje do zamówienia usługi.

Dzwoń pod +48 509 084 103 jeśli wolisz od razu porozmawiać.

Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź wszystkie pola.